Öne Çıkan Ürünler

Kusursuz tasarımların kullanışlılık ile buluştuğu, dayanıklı ve estetik eşyalar için güvenilir adres.
Mağaza

Güncel Gelişmeler

Bizi Takip Edin

Aradığınız şeyi yazın:

Make your own custom-made popup window!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Blog Standard Whole Post

Sunsel Home Concept / Blog Standard Whole Post
Kıbrıs Kahvaltı Takımları

Kıbrıs Kahvaltı Takımları

Kıbrıs Kahvaltı Takımları

Günün en sevilen öğünü kahvaltıdır. Kahvaltıda muhteşem kahvaltılıklar hazırlanırken, burada servis edilme durumu da önemlidir. Sofra hazırlamak ya da sofra kurmak çoğu kişinin severek yaptığı bir iştir. Kıbrıs kahvaltı takımları ile oluşturulmuş sunumlar, hem misafirleriniz için hem de aileniz için oldukça beğenilen bir tercih olmaktadır. Burada kullanılan kahvaltı takımları da, yaşam tarzlarına uygun bir şekilde yer alır. 

Mükemmel Beyazlıkta Kahvaltı Takımı

Beyaz saflığın göstergesidir. Bunu kıyafetlerinizde, ev içerisindeki herhangi bir üründe kullandığınız takdirde de aynı durumu yansıtmaktadır. Kıbrıs kahvaltı takımları içerisinde yer edilen bembeyaz takımlar, sofralarınızın oldukça gösterişli olması adına tercih edilebilir. Reçel, pekmez gibi çeşitli marmelatları yerleştirilebileceğiniz minik tabaklar aynı zamanda çatal, bıçak, tuzluk gibi çeşitli detayların birbiriyle uyumlu olması kahvaltıyı sevdiren diğer bir seçenektir. Günün en sevilen öğününde, muhteşem kahvaltı takımı ile vakit geçirmek herkesin tercih ettiği bir durumdur.

Kelebek Detaylı Kahvaltı Takımı

Kıbrıs kahvaltı takımları içerisinde kelebek detayı ile şekillendirilmiş ürün, renklilik sevenlerin tercihinde olmaktadır. Kelebek detayını yumurtalıkta, tuzluklar da, kahvaltı tabağında ya da diğer kahvaltılık yemek takımı parçalarında görülmesi mümkün. Aynı zamanda kelebek şekli ile yer edilen tabaklarda takım içerisinde yer almaktadır özellikle çocukların beğenisini kazanacak bu ürünü, renklilik sevenler tercih edebilir. Muhteşem kelebek detayları, takım içerisinde farklı şekillerde yer almaktadır. Sizde böyle minik detayları seviyorsanız, ürün tam da aradığınız niteliklerdedir.

Şık Ve Gösterişli Kahvaltı Takımı

Kahvaltı takımları, yemek takımlarına göre daha sade bir görüntüdedir. Ancak hem yemek takımında, hem de kahvaltı takımında şıklığı sevenler için oldukça farklı seçenekler yer almaktadır. Kıbrıs kahvaltı takımları içerisinde şık ve gösterişi ön planda tutanlar için oldukça farklı dizaynlarda ürünler yer edilmektedir. Kahve sunumu, marmelatların sunumu aynı zamanda diğer kahvaltılık ürünleri koyabileceğiniz çeşitli detaylar, takım içerisinde bulunmaktadır. Sofra kurarken kişiliğini yansıtmak isteyenler için yer edinen bu takım görünüm olarak da kişiyi mest etmektedir.

Porselen Kahvaltı Takımı

Porselen genel olarak yemek takımlarında ya da kahvaltı takımlarında kullanılan bir yapıdır. İçeriğinde herhangi bir zararlı kimyasal madde bulunmadığı için çoğunluğunda tercihinde olmaktadır. Özellikle otel, beş yıldızlı lokanta ya da büyük işletmelerin mutfaklarında tercih edilen porselen kahvaltı takımını, siz de eviniz için tercih edebilirsiniz. Kıbrıs kahvaltı takımları içerisinde oldukça ön planda olan ürün, muhteşem desenleri ile de oldukça gösterişlidir. Hem gösterişi hem de kaliteyi sevenlerin ilgisinde olmaktadır. Porselen, sağlık açısından da kullanışlı olan bir üründür. Ev içerisinde kullanılabildiği gibi büyük işletmelerinde genel olarak tercih ettiği bir yapıdır. Bu sebeple kahvaltı takımınızda da porselen olan takımları, güvenilir bir şekilde sizde kullanabilirsiniz. 

Kare Kahvaltı Takımı

Kıbrıs kahvaltı takımları içerisinde kare kahvaltı takımı, her evde kullanılabilecek oldukça pratik bir üründür. Hem misafirleriniz ile birlikte muhteşem kahvaltılarda tercih edebilirsiniz. Hem de günlük yaşantınızdaki kullanım da yer edinebilir. Kahvaltı takımında, reçel ya da pekmez gibi çeşitli marmelatları koyabileceğiniz minik kare tabaklar, kare çay altlığı ya da diğer detayların kare şeklinde olmasını oldukça uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Kare kahvaltı takımı aynı zamanda porselen bir yapıda olmasıyla da ön plandadır. Hem şıklığı hem de sadeliği bir arada sevenler için tercih edilebilen bir üründür. Geniş aileler için kullanışlı olur. Porselen bir yapıda olması aynı zamanda uzun süreli kullanımlar için de tercih edilebilir. Tarzını kahvaltı takımına da yansıtmak isteyenler için ideal bir ürün! 

Kıbrıs Ev Ürünleri

Kıbrıs Ev Ürünleri

Kıbrıs Ev Ürünleri

Evi ev yapan, birçok tamamlayıcı ürün bulunmaktadır. Burada farklı odalarda yer edilen ürünler, herkesin kendi yaşam stiline ve tarzına uygun tasarımlar ile oluşturulmuştur. Kıbrıs ev ürünleri mutfaktaki aksesuarlar ev aletleri ya da evin diğer bölümlerindeki tasarımlar için kaliteyi ön planda tutarak üretim gerçekleştirmektedir. Burada yalnızca belli bir kalitede değil, herkesin yaşam stiline ve ekonomisine uygun şekilde yer almaktadır.

Vazgeçilmeyen Kahve Makinası

Kahve makinesi, kahve severler için olmazsa olmaz bir üründür. Kıbrıs ev ürünleri içerisinde çoğunun tercihinde olmaktadır. Herhangi bir yere gidip, saatlerce kahve almak için beklemek yerine evde oturduğunuz yerden muhteşem kahveler yapabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz lezzete uygun şekilde de hazırlanmaktadır. Oldukça kaliteli ve yapısı gereği uzun süreli kullanımlar için tercih edilmektedir.  Her zevke uygun farklı makina tasarımları bulunmaktadır. Kahve makinaları filtreli kahve, filtresiz kahve, expresso ya da cappuccino gibi çeşitli kahvelerin yapılması için farklı tasarımlarda yer almaktadır. Makineler, kahvenin nasıl sevildiğine göre değişkenlik gösterir. Ev ürünleri içerisinde özellikle kahvesiz yapamayanlar için ön planda olan bir üründür.

Meyve Sıkacağı

Portakal, mandalina, havuç ya da çeşitli meyveleri suyu ile birlikte tercih edenler için meyve sıkacakları kullanılır. Meyve sıkacağı herhangi bir yerde meyve suyu almak yerine, evde oldukça doğal bir şekilde yapabilmeniz adına tercih edilmektedir. Kıbrıs ev ürünleri arasında özellikle sağlıklı yaşam isteyenler için kullanılan bir üründür. Sabah uyandığında portakal suyu ya da diğer meyve suları ile güne başlamak isteyenler için oldukça pratiktir. Satın aldığınız meyveleri tamamen temizleyerek, yalnızca tek bir parçaya ayırarak meyve sıkacağı içerisine ilave edebilirsiniz. Böylelikle harika meyve suları doyumsuz lezzetleriyle damaklarınızda tat bırakır.  Dışarıdan satın alınan ve içerisinde renklendirici ya da katkı maddesi bulunan ürünlere göre evde sağlıklı bir şekilde kendi meyve suyunuzu, böylelikle yapabilirsiniz.

Pratik Bir Ev Ürünü: Kettel

Günümüzde birçok evde kettel bulunmaktadır. Kettle  5 dakika içerisinde sıcak suyun hazırlanmasını sağlar. Kıbrıs ev ürünleri içerisinde birbirinden farklı tasarımlarla kettellar bulunmaktadır. Kettle uzun süreli kullanımlar için tercih edilmektedir. Sürekli olarak gün içerisinde kahve ya da çay yapanlar için kaliteli bir ürün aranmaktadır. Bu sebeple  belirli bir kullanımdan sonra istenilen etki göstermeyen ürünler, kişilerin kullanımında olmaz. Özellikle kalabalık aileler için kettle, olmazsa olmaz bir üründür. Ev ürünleri içerisinde her evde kurtarıcı bir mutfak yardımcısıdır. 

Waffle Sevenler İçin: Waffle Makinası

Waffle, meyvelerin ve çikolatanın bir araya gelmesi ile ortaya çıkan doyumsuz bir lezzettir. Haftada ya da gün içerisinde sürekli olarak Waffle tüketmek isteyenler için waffle makinesi artık evlerde de Waffle yapma imkanı sunmaktadır. Makinanın derece ayarı ve Waffle yapılabilen alan oldukça kaliteli bir şekilde yer almaktadır. Dışarıda Waffle yemek istemeyenler için evde kendileri oldukça sağlıklı bir şekilde, Waffle yapılabilir. Kıbrıs ev ürünleri arasında, waffle makinesi boyut olarak farklı şekillerde yer almaktadır. Aynı zamanda tasarımında da farklı renkler kullanılmıştır. 

Tost Makinası

Kahvaltılarda muhteşem tostlar ile güne zinde başlamak mümkün! Evde kurtarıcı bir ürün olarak yer edinen tost makinası, farklı şekillerde yer almaktadır. Isı derecesi, sıcaklık ayarı ya da bunun gibi farklılık gösteren çeşitli modellerde bulunur. Gün içerisinde yemek yapmak istenilmediği durumlarda,  muhteşem lezzetli tostlar hazırlayabilirsiniz. Ev ürünleri arasında tost makinası, her evde mutfağın yardımcısı olan bir üründür. Geniş aileler için ya da yek yaşayan kişiler için boyut olarak değişkenlik gösterir.

Kıbrıs Mutfak Gereçleri

Kıbrıs Mutfak Gereçleri

Kıbrıs Mutfak Gereçleri

Sıfırdan bir mutfak oluşturmak ya da yenilemek adına elinize hemen bir kalem – kağıt almalısınız. Çünkü mutfak gereçleri bir hayli fazla. Bunlar arasından en temel olanları seçerek harekete geçebilirsiniz. Kıbrıs mutfak gereçleri olarak tencerelerden bıçak setine kadar pek çok alternatif mevcut durumda.

Kıbrıs Tencere – Tava Takımları

Mutfak gereçleri arasında başı çeken her daim tencereler ve tavalar oluyor. Bu yönde seçimini yapanlara öncelikle çeşitli setler sergilenir ve dilediğinizi seçmeniz beklenir. Şöyle ki:

-Tavalar: Tek bir tava ile sınırlı kalınmaz. Her ebattan olacak şekilde 2’li ya da 3’lü modellere de göz atılabilir. Hem kızartmalık hem de ızgaralık gibi farklı kullanım alanları üzerine dilediğinizi seçmekte özgürsünüz.

-Tencere: Kıbrıs mutfak gereçleri olarak tencerelerden yana seçimini yapanlara da setler paylaşılır. Farklı ebatlara, renklere ve materyallere sahip olan tencere setlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Tavalar gibi 3’lü ve 5’li gibi alternatiflerin hepsini değerlendirmekte özgürsünüz.

Kıbrıs Mutfak Gereçleri: Çatak – Bıçaklar

Kıbrıs mutfak gereçleri olarak sadece tava ve tencere ile sınırlı kalınmaz. Yine bunlar kadar olmazsa olmaz ürünler arasına çatak – bıçak takımları da katılmıştır. Sipariş vermek isteyenler:

  • Kaç kişilik olması gerektiğine karar vererek takımları değerlendirmeli.
  • Metal ya da gold gibi renk alternatifleri de ele alınabilir.

Gerek günlük kullanım gerekse misafirlere dair ayrı takımlar mevcut durumda. Bu şekilde ayrı takımlara yönelerek mutfağınızı donatmaya devam edebilirsiniz. Olmazsa olmaz mutfak gereçlerini bir yere not ederek hazırlıklara geçmeniz en doğrusu olacaktır.

Kıbrıs Mutfak Gereçleri: Bardaklar

Bir mutfakta mutlaka olması gerekenler arasına bardaklar da katılmıştır. Üstelik bardaklar farklı amaçlarla kullanıldığı için çeşitli modellere yer verilir. Kıbrıs mutfak gereçleri olarak paylaşılan bardak modelleri:

  • Çay takımları altlıkları ile beraber paylaşılır.
  • Su ve meşrubat için de ayrı modellere yer verilir.

Birden fazla modele yer verildiği için aralarından kendi zevkinize göre dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Gerek sade gerekse renkli modellerin hepsi paylaşılır. Böylece beğenilerinize ve mutfaktaki diğer gereçlere uygun bir şekilde bardak takımlarından istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kıbrıs Saklama Gereçleri Nelerdir?

Kıbrıs mutfak gereçleri olarak kaselerden ve saklama kaplarından da söz etmek gerek. Nitekim bir mutfağın olmazsa olmazları arasına bunlar da katılmıştır. Kalan yiyeceklerin sağlıklı bir şekilde saklanması ya da mutfağın daha derli toplu bir görünüm kazanması adına kaplar önemli bir yere sahiptir.

Farklı ebatlardan ve renklerden tasarlanan pek çok saklama kabı bulunuyor. Aynı şekilde yapım aşamasında cam ya da plastik kullanımına yer verilir. Sadece dış görünümlerine göre değil:

  • Kullanılan materyallere karşı en dayanıklı olanları seçebilirsiniz.
  • Sağlığa dost ürünlerden tercihte bulunmanız gerekir.

Yiyeceklerin ve içeceklerin sağlıklı bir şekilde koruma altına alındığı kaplara ilgi bir hayli fazla. Gerek renkli gerekse renksiz olarak tasarlanan pek çok model mevcut durumda. Mutfağınızın tasarımlarını dikkate alarak ve kendi zevkinize göre istediğinizi seçmekte özgürsünüz.

Kıbrıs Diğer Mutfak Gereçleri

Mutfak gereçleri saymakla bitmiyor. Bunlar arasına tepsiler ve kavanozlar da katılmıştır. Tepsiler renkli tasarımları ile mutfakların hoş bir görünüme kavuşmasını sağlar. Bunun gibi:

  • Şık baharatlıklar eşliğinde de tezgah üstleri süslenebilir.
  • Baharatlıklar gibi erzak kavanozlarına da yer verilebilir.

Devamında çaydanlık, süzgeç, çırpma teli ve kepçe gibi pek çok gereç gelmektedir. Hepsini tek bir adresten benzer şekil ve renklere göre seçmeniz en doğrusu olacaktır. Bu sayede mutfakta bir bütünlük yakalanır. Gözü yormayacak şekilde mutfaklarınızı tasarlamanız mümkün hale gelir. Hem tasarımlar göze hoş gelir hem de tüm ihtiyaçlarınızı toplarsınız.

Kıbrıs Porland Porselen

Kıbrıs Porland Porselen

Kıbrıs Porland Porselen  

20 yıldır mutfak alanına sanat değeri katan birçok ürüne yer vermiş % 100 yerli sermayedir. Kıbrıs Porland porselen, farklı tasarımlarıyla 20 yıllık tecrübenin de verdiği değerli ürünleri kullanıcılara sunar. 1992 yılında kurulmuş olan Türkiye’ye ait bir firma olarak, Kıbrıs’ta sevilen markaların öncülüğünü yapmış, gastronomi kesiminden ev yaşamına kadar birçok porselen çeşidi ortaya koymuştur.  

Kıbrıs Porland Tabak Tasarımlar  

Şık tabak tasarımlarıyla özel hissedilmesini sağlayacak, Kıbrıs Porland porselen 

Ürünleri renk ve kalite açısından ileri derecede göz zevkine hitap eder. İthalat ve ihracat alanında da büyük bir yere sahip olarak, mutfak sanatının göz alıcı estetiğini herkesle paylaşmaktadır. 20 yıldır yeni ve göz alıcı tasarımlarla yeni üretim alanları oluşturmaya başlamış olan porselen grubuyla, binlerce işçinin ve tasarımcının bir araya geldiği renkli bir çalışma alanın da sahiptir.  

Renkli tabak tasarımları  

·         Masa üstü hazırlık tasarımları  

·         Tuzluk, saklama kapları ve kavanoz tasarımları  

·         Tabak setleri  

·         Kase setleri 

·         Servis ve hazırlık malzemeleri  

·         Bar aksesuarları  

·         Bıçak ve tavalar  

Kıbrıs Porland Bar Aksesuarları  

Mutfağınızı süslerken şık ta estetik görünümü da kaliteye birlikte sunmakta olan Kıbrıs Porland porselen, sadece porselen ürünlerde değil, bıçak, kaşık, servis elemanları ve ürünleri açısından da oldukça zengindir. Kaliteli ürünlerle tasarımın son noktasına varan özel ürünler, Türkiye’de ve dünyada favori seçenekler arasında yer almıştır.  

Etnik görünümlerle, yeni tasarımları bir araya getirerek, yaratıcılığın da sunduğu özel görünümlerle herkesin mutfak barında görmek istediği nadide parçalar olmayı başarmıştır. Maşa, buz küreği, kokteyil karıştırıcı ve tirbüşon gibi basit mutfak gereçlerinin kullanımında estetik ve kolaylık sunarak, Porland markasının farkını ortaya koyar. Buz kovası ve bardak aksesuarlarıyla ilgi çeken özel tasarımlarla mutfağınızı süslerken işinizi kolaylaştıracaktır.  

Kıbrıs Porland Porselen Stoklama Ve Saklama Ürünleri  

Mutfağınıza detaylarla birlikte konforlu görünüm kazandıracak ürünler Kıbrıs Porland porselen farkıyla ilgi odağı olacaktır. Saklama ve stoklama malzemeleri, kuru gıdaları, buz dolabı ve fırın ürünlerini düzenlemenizi sağlarken özel seçeneklerle aksesuarların verdiği estetik görünümü de bir araya getirir. Yuvarlak ve kolay açılabilir saklama kabı kapaklarıyla birlikte, dikdörtgen, kare ve silindir seçenekler de sunarak, mutfağınıza zevk ve düzen getirecektir. Özel tasarımlarla, cam ve porselen ürünleri sizlere sunarken, göz kamaştırıcı ince detaylarla süslenmiştir. Şık ve modern tasarımlarla, mutfak aksesuarları, saklama ve servis elemanlarında herkesin beğeneceği modeller, Porland tasarımlarıyla birlikte sunulacaktır.  

Kıbrıs Porland Porselen Tencere Ve Tavalar  

Renk, boyut ve kullanım koşulları açısından yaşamınıza değer katacak pratik öneriler sunan Kıbrıs Porland porselen, ince detaylarla süslenmiştir. Şık tasarımlar, göz kamaştırıcı modeller ve mutfağınızda zevkle kullanacağınız tencere ve tavalar, dünya standartlarında sağlıklı koşullara yatkın şekilde sunulur. İthalat ve ihracat markası olarak, detayları bir araya getirmiş, özel tasarımlarla herkesin gönlünü fetih etmiştir.  

Şık, kullanışlı, çizilmez ve hafif tava modelleriyle birlikte, ızgara ve fırın gereçleri de bir araya gelerek, kolay ve konforlu kullanımla pratik mutfak seçeneklerini sunacaktır. Porland tava ve tencere modelleri renk ve özellikleriyle mutfağınıza yenilik katar.  

Kıbrıs Porland Porselen Tasarım Ürünler  

Tasarım ürünleriyle, mutfak ve ev dekorasyonunda sanatla bir araya gelen özel ürünleri sunar. Renk, çizim ve kullanım kolaylığı bakımından birçok ünlü markayla birlikte çalışarak, tüketicinin hızlı bir şekilde erişebileceği ulusal ve uluslararası satış politikalarına sahiptir. Özel üretimlerle, her yıl yeni seriler ve setler sunarak, mutluğunuza sanat ve estetik katmayı hedeflemiş, tedarik etme konusunda da pratik çözümler sunarak, evinize neşe getirmeye odaklanmıştır.  

Kıbrıs Yemek Takımları

Kıbrıs Yemek Takımları

Kıbrıs Yemek Takımları

Sofra kurarken, birbirinden şık tabaklar ve çatalları uyumlu bir şekilde yerleştirmek sanat işidir. Sofra sanatı, her kültürün kendisine göre yer edindirdiği bir gelenektir. Burada şıklığı ve zarafeti ön planda tutarak, oldukça dikkat çekici sofralar hazırlanmaktadır. Ancak Kıbrıs yemek takımları ile birlikte tasarım harikası ürünleri ortaya çıkardığınız takdirde, gösterişli bir sofra hazırlanmış olur.

Çiçek Desenleriyle  Detaylandırılmış Yemek Takımı

Bembeyaz masa örtüsü üzerine, çiçek motifleri ile tamamlanmış bir yemek takımı eklenildiği takdirde ortaya oldukça hoş bir görüntü çıkacaktır. Sofra kurmak yalnızca tabak ve çatalın yerleştirilmesiyle değil tabak, çatal, bıçak gibi çeşitli yemek parçalarının bir araya gelmesiyle, sanat oluşturmak anlamına gelmektedir. Bu sebeple özellikle sofrasında gösteriş sevenler için bu durum daha ön planda olur. Çiçek desenleriyle detaylandırılmış Kıbrıs yemek takımları, özellikle renklilik sevenlerin daha çok ilgisinde olmaktadır. Parlak bir şekilde yer edilen çatal, kaşık, bıçak yanında şirin bir görünümüyle yer bulan tabaklar, sofranıza renk katar. Bununla birlikte çeşitli mumlarla da desteklediğiniz takdirde, keyifli akşam yemekleri  geçirebilirsiniz.

Kavisli Yemek Takımı

Kıbrıs yemek takımları içerisinde kavisli parçalarda yer almaktadır. Sade ve klasik yemek takımından uzak bir şekilde şekillendirilmiş takımlar, sofraya ahenk katmaktadır. Yalnızca tek bir şekil ile değil hafif köşelerinden eğimli olması, tabakların görünüm olarak da görüntüsünü değiştirir. Bununla birlikte içeriğinde bulundurduğu desenlerde, kavisle birlikte bir bütünlük oluşturmaktadır. Yemek takımında düz bilinen detaylardan uzak, farklılık arayanlar için tercih edilebilir. Yalnızca yuvarlak kavis değil köşeli kavisler, eğimli kavisler ya da bunun gibi birbirinden farklı herhangi bir kavis şekliyle oluşturulmuş detayları, yemek takımınız için tercih edebilirsiniz.

Şıklığı İle Göz Dolduran Yemek Takımları

Ev içerisinde şık detaylara önem verenler için yemek takımları da burada ön planda olmaktadır. Bilinen klasik yemek takımlarından uzak, oldukça şık ve gösterişli Kıbrıs yemek takımları kişilerin kendisini yansıtmaları için tercih edilmektedir. Çatal, bıçak, kaşık, yağdanlık, tuzluk, çorba kasesi, tabak gibi birçok detaydan oluşan takımlar, tamamen göz dolduran bir tasarım ile oluşturulmuştur. Her detayında farklı bir incelik ile yer alması, özellikle şıklığı sevenler için daha dikkat çekici bir durumdadır. Hafif eğimli kavisler ve içeriğinde bulunan desenleriyle yer edinen yemek takımını, muhteşem davetlerinizde misafirleriniz için tercih edebilirsiniz.

Bembeyaz Yemek Takımları

Oldukça sade ve klasik olanlar için bembeyaz Kıbrıs yemek takımları tercih edilen bir üründür. Evinde çok fazla eşya sevmeyen ya da belli başlı ürünleri sade bir şekilde kullanan kişiler, genel olarak yemek takımlarında da bu durumu tercih etmektedir. Bembeyaz yemek takımı, sofrada saflığı temsil eder. Bu sebeple beyaz bir masa örtüsü üzerine sıralanmış bembeyaz yemek parçaları, görünüm olarak da kişiyi kendisine hayran eder. Masa üzerine attığınız minik çiçek detayları da, bu bembeyaz görüntü içerisinde hafif renklendirilme sağlayabilir. Muhteşem akşam davetlerinizde ya da özel günlerde tercih edebileceğiniz bir yemek takımıdır.

Kare Yemek Takımı

Kare yemek takımı, çoğunluğun tercihinde olan bir üründür. Genel olarak kullanım da pratiktir. Sofranızda oldukça şık bir görüntüyle de yer alır. Her detayında ayrı bir incelik bulunduran yemek takımları, özellikle sofrasında özenliyi tercih edenler için dikkat çekmektedir. Sofra kurarken  kendi tarzını yansıtmak isteyenler için kare yemek takımları, oldukça doğru bir tercih olarak yer alır. Hem klasik hem de şık bir tarz olarak kullanabilirsiniz. Tercihan günlük yaşantınızda tercihen de özel davetlerinizde çıkarabileceğiniz bu yemek takımı, aynı zamanda oldukça kullanışlıdır. 

Kıbrıs Sofra Aksesuarları

Kıbrıs Sofra Aksesuarları

Kıbrıs Sofra Aksesuarları

Kıbrıs sofra aksesuarları, sofrada tamamlayıcı olarak yer edinen ürünlerdir. Tuzluk, şekerlik, peçetelik ya da bunun gibi diğer detaylar olmadan bir sofra tamamlanmaz. Sofrada bir sanat oluşturmak isteyenler için sofra aksesuarları da bütünleyici bir şekilde bulunmaktadır. Birbirinden farklı ürünler, kaliteli ve aynı zamanda kullanışlı yapısıyla kişilerin tercihinde olmaktadır.

Çay Ve Kahve Bardakları

Günün herhangi bir saatinde çay ya da kahve eşliğinde muhteşem sohbetler edilmektedir. Ancak burada sohbetler ile birlikte oldukça şık sunumlarla oluşturulmuş çay ve kahve bardakları tercih edilmektedir. Çay ya da kahve bardaklarında oldukça ince detaylara önem verilerek biri tasarım oluşturulmaktadır. Kıbrıs sofra aksesuarları içerisinde çoğunluğun ilgisinde olan ürünler, kaliteli yapılar ile tasarlanmıştır. Burada çay altlığı, çay kaşığı ya da kahve fincanı gibi detaylar herkesin kendi zevkine göre yer edinmektedir.

Ballık Ve Reçellik Aksesuarlar

Bal, reçel, pekmez, kaymak gibi çeşitli marmelatlar, kahvaltının olmazsa olmazıdır. Burada doyumsuz tadı ile damaklarda eşsiz bir lezzet oluşturan marmelatlar, muhteşem tasarımlarla tamamlayıcı olmaktadır. Ballık ve reçellik olarak adlandırılan Kıbrıs sofra aksesuarları içerisindeki ürünler, kalite ön planda tutularak tasarlanmıştır. Her zevke ve her yaşam stilini uygun şekilde yer edinmesi çoğunluğun beğenisini kazanmıştır. Muhteşem kahvaltı sofralarında kendi tarzını konuşturmak isteyenler için oldukça doğru bir tercih olmaktadır.

Yağlık Ve Sirkelik Takımları

Kıbrıs sofra aksesuarları içerisinde şık tasarımları ile ön planda olan yağlık ve sirkelik takımları ince bir şekilde tasarlanmıştır. Ürünler, eğimli aksesuarlar, cam şişeler, ahşap yapılar ya da farklı yapı malzemeleri kullanılarak üretilmiştir. Herkesin kendi tarzına uygun bulabileceği ürünler, sofralarda ve mutfakta tamamlayıcı bir şekilde yer edinmektedir. Tercihen yağlık, sirkelik ya da biberlik gibi farklı ürünler tek bir yapıda olurken, tercihen de ayrı ayrı yapılarda bütünleyici bir şekilde de yer almaktadır. Mutfak tezgahlarında ön planda olan ve gösterişli bir şekilde yer edinen aksesuarlar, uzun süreli kullanımlar için de tercih edilmektedir.

Şık Sofra Aksesuarları

Özel bir davet için ya da klasik bir yemek için birbirinden farklı sofra aksesuarları tercih edilmektedir. Ancak burada herkesin kendi tarzına uygun şekilde tasarımlar bulunmaktadır. Şık ve gösterişli sofra aksesuarı tercih edenler için oldukça farklı şekillerde detaylandırılmış takımlar bulunmaktadır. Kıbrıs sofra aksesuarları yalnızca tekdüze bir tasarım ile bulunmaz. Şıklığı sevenler için şık şekilde yer alırken klasikliği sevenler için klasik bir tasarım ile oluşturulmuştur. Evin diğer bölümlerinde de gösterişe önem verenler için sofra aksesuarlarında da bu durum geçerli olmaktadır. Yağdanlık, tuzluk, kaşıklık, küllük gibi çeşitli sofra aksesuarları şıklık ve zerafet katılarak, tasarlanmış bir şekildedir.

Klasik Sofra Aksesuarları

Sadeliğe önem verenler için klasik sofra aksesuarları yer almaktadır. Gösterişten uzak oldukça sade ve minimal detaylar ile şekillendirilmiş kıbrıs sofra aksesuarları, tarzı bu yönde olanlar için bulunmaktadır. Tasarımında tamamen ince detaylar kullanılmıştır. Aynı zamanda yapı gereği de oldukça kalitelidir. Porselen gibi hem kaliteli hem de sağlıklı bir yapı, sofra aksesuarlarında kullanılmıştır. Böylelikle  ürünleri uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Sofra aksesuarları birçok konu başlığı altında dağılmaktadır. Burada her parça ürün için kendi zevkinizi yansıtabilirsiniz. İnsan sağlığına uygun ürünler yer alır. Aynı zamanda çevreye zarar vermeyecek yapı malzemeleri kullanılmaktadır. Ürünler karşılıklı olarak müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla kaliteli ve oldukça güvenilirdir. Ürün geliştirirken tasarımlar her zevke uygun olarak yer almaktadır. Sofra hazırlarken birbirinden minimal detaylar ile zenginleştirmek için her kültüre uygun farklı tasarımlar bulunmaktadır. 

tr_TRTurkish