Öne Çıkan Ürünler

Kusursuz tasarımların kullanışlılık ile buluştuğu, dayanıklı ve estetik eşyalar için güvenilir adres.
Mağaza

Güncel Gelişmeler

Bizi Takip Edin

Aradığınız şeyi yazın:

Make your own custom-made popup window!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Hisar Kıbrıs

Hisar Kıbrıs

Hisar Kıbrıs

Hisar sofra sanatı düşüncesiyle yola çıkılmış Hisar Kıbrıs, sofrasında bir sanat oluşturmak isteyenlerin tercihinde olmaktadır. Sofra kurarken herkes kendi tarzını ortaya çıkarmaktadır. Evde herhangi bir mobilya tercih ederken ya da farklı bir ürün satın alınırken tarzı ortaya çıkaracak bir tercih yapılmaktadır. Burada da mutfakta yer edinen birçok ürün için tarz konuşturularak, seçimler yapılır.

Yemek Ve Kahvaltı Takımları

Özel bir davette ya da evde misafirlerinizi ağırlarken, muhteşem yemekler hazırlanmaktadır. Tadı damakta bırakan bu yemekler, sofralarda göz dolduran yemek takımları ile bütünleyici olmaktadır. Şık sofralar kurarken herkesin kendi yaşam tarzına uygun tasarımlar ile tercih edebileceği, yemek ve kahvaltı takımları bulunmaktadır. Hisar Kıbrıs bu konuda kaliteye önem vererek birçok ürün tasarlamaktadır. Ürünler yalnızca belli başlı kalitede değil, birinden farklı seçenekler ile yer edinmektedir. Her zevke, her tarza ve her yaşam stiline uygun oldukça keyifli sofralar için birbirinden farklı yemek ve kahvaltı takımları bulunmaktadır.

Çay Ve Kahve Setleri

Hisar Kıbrıs kurulduğu günden itibaren günümüze kadar birçok mutfak aksesuarında üretim yapmıştır. Yaptığı üretimlerin halen günümüzde oldukça beğenilerek kullanılması, tasarımlarında kaliteye önem vermesinden kaynaklanmaktadır. Yalnızca belli başlı mutfak ürünleri değil, çay ve kahve setlerinde de ince detaylara önem verilmiştir. Çay ya da kahve içmek günümüzde günün her saatinde yapılabilecek bir aktivitedir. Arkadaşlarla, aileyle ya da sevilen kişilerle yapılan muhteşem sohbetlerde, çay ya da kahve tamamlayıcı  olmaktadır. Bu sebeple oldukça keyifli ve şık sunumlar tercih edebilmeniz adına muhteşem çay ve kahve setleri  tarzınıza uygun olarak yer almaktadır. Porselen yapıdaki ürünlerin kullanılması, uzun süreli olarak tercih edilmesi adına önemlidir. Aynı zamanda çevreye zarar vermeyecek bir yapıda olması da diğer bir detaydır.

Sofra Aksesuarları

Sürahi, şamdan, tepsi, tuzluk, çay ya da kahve bardakları, reçel ya da bal gibi çeşitli marmelatların koyulacağı tabaklar, vazo ya da bunun gibi birbirinden farklı sofra aksesuarları, Hisar Kıbrıs ile birlikte sanata dönüştürülmüştür. Sofra içerisinde yalnızca tabak, çatal ya da kaşık bulunmaz. Diğer ürünler ile birlikte tamamlayıcı aksesuarlar yer almaktadır. Aksesuarların özellikle takımlar ile uyumlu bir şekilde yer edinmesi, tarzını ortaya çıkarmak isteyenlerin tercihin de olmaktadır. Takımlar ve aksesuarlar herkesin hayal ettiği modeller ile yer edinmektedir. Birbirinden şık davetlerinizde birçok kişinin beğenisini alırken, uzun süreli kullanımlar için de kaliteli bir yapıdadır.

Çatal, Kaşık Ve Bıçak Detayları

Yemek ya da kahvaltı takımları içerisinde çatal, kaşık, bıçak detayları oldukça önemlidir. Elde tutumunda ki kolaylığına kadar tasarımındaki incelikler düşünülerek Hisar Kıbrıs tarafından oluşturulmuştur. Yalnızca tek bir çatal, kaşık, bıçak değil çocuklar için de farklı setler yer almaktadır. Aynı zamanda otel ya da bunun gibi büyük işletmelerin mutfaklarında da kullanılabilecek servis setleri de bulunur. Ürünler klasik, şık ya da renkli sevenler için farklı dizaynlar ile oluşturulmuştur.

Sofra Sanatı

Sofra sanatı her kültürde farklı bir şekilde yer almaktadır. Kimilerine göre farklı şekillerde kurulan sofralar, kimilerine göre ise oldukça sade bir şekilde yer almaktadır. Burada her kültürün göstergesi olarak yer edinen sofra kurmak, aynı zamanda insanların yaşam tarzlarına uygun şekillerde de yer almaktadır. Keyifli ve oldukça şık sofralar kurmak adına yola çıkan Hisar Kıbrıs bu doğrultuda tasarımlar oluşturmaktadır. Yapılan tasarımlar da mutfak aksesuarları, yemek ve kahvaltı takımları, çaydanlık, çay ve kahve setleri gibi birbirinden farklı ürünler yer almaktadır. Aynı zamanda kaliteye ve çevreye önem verilerek üretimler yapılır. 

Yorum yok
Yorum Yap

tr_TRTurkish