Öne Çıkan Ürünler

Kusursuz tasarımların kullanışlılık ile buluştuğu, dayanıklı ve estetik eşyalar için güvenilir adres.
Mağaza

Güncel Gelişmeler

Bizi Takip Edin

Aradığınız şeyi yazın:

Make your own custom-made popup window!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Kıbrıs Mutfak Ürünleri

Kıbrıs Mutfak Ürünleri

Kıbrıs Mutfak Ürünleri

Kıbrıs Mutfak Ürünleri

Endüstriyel ve kişisel alanda kullanılmakta olan mutfak malzemeleri, özel üretim zincirleriyle bir araya gelerek kalite ve enerji tasarrufu odaklı tasarlanmıştır. Her alanda kolaylık, konfor ve kaliteyle tanışmasını hedefleyen Kıbrıs mutfak ürünleri, servis elemanları, elektronik malzemeler ve çırpıcılarla birlikte her zaman üretim alanına katkı sağlar, enerji tasarrufuyla çevreye destek olacak girişimlerde bulunur.  

Kıbrıs Mutfak Araç Gereçleri  

Mutfakta iş kolaylaştırıcı ürünler, kesiciler, çırpıcılar ve servis elemanlarıyla birlikte tezgah üst malzemeler bir araya gelerek, daima işlerinizi hijyen ve düzen odaklı tamamlamanızı sağlamaktadır. Hedeflenen pratik kullanım alanında, fırın içi malzemeleri, dolap ve dondurucu malzemeleriyle birlikte Kıbrıs mutfak ürünleri donanımlı bir çalışma alanı oluşturmaya özel tasarlanmıştır. Bıçak setleri, servis setleri, doğrama ve et dövme aletleriyle birlikte, tencere, tava, kazan ve bardak setleri de bir araya gelerek endüstiyerl alanda ihtiyaç duyulan bütün ürünlerin kısa zamanda size destek olarak üretimde fark yaratmanızı sağlar. Araç ve gereçleri size özel seçeneklerle sunarak, endüstriyel mutfak malzemelerinde kolaylık ilkesini de baş ucunuzda tutmanıza yardımcı olacaktır.  

Kıbrıs Endüstriyel Mutfak Ürünleri 

Endüstriyel hizmetlerde kullanılan mutfak ürünler, hijyen ve hız odaklı çalışarak, yıkama, doğrama ve yoğurma işlemlerini bir çırpıda yaparak, üretim alanının pratik hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktadır. Hamur yoğurma makinesi, blendır ve karıştırıcılar üstün performans sağlarken AA+ özelliklerle düşük enerji tasarrufuyla birlikte üretimin rahmetinden sıyrılmanızı aynı zamanda elektrikten de tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Sanayi tipi ürünler; 

·         Endüstriyel dondurucu  

·         Endüstriyel bulaşık makinesi 

·         Endüstriyel bulaşık kurutma makinesi 

·         Endüstriyel buzdolabı deposu  

·         Endüstriyle havalandırma sistemleri  

·         Endüstriyel mikser ve doğrama makineleri 

·         Endüstriyel tabak yıkama makinesi ( 500 tabak ile 1000 tabak) 

·         Endüstriyel bardak yıkama makinesi ( 500 bardak ile 1000 bardak) 

Kıbrıs Endüstriyel Bulaşık Makinesi  

Kıbrıs endüstriyel bulaşık makinesi hız ve temizlik odaklı çalışmalarla, üretim alanında gerekli olan bütün hijyeni sağlamayı hedeflemektedir. Ürünlerin kısa zamanda yıkanması, tabak ve bardak eksiğinin giderilmesi için endüstriyel tip modeller, sadece belirli tabak ve bardak tiplerine uygun tasarlanmıştır. Tabak koyma çekmeceleri ve bardak koyma paletleri farklı olarak tasarlanmış aynı zamanda farklı makinelerde kullanım imkanı sunulmuştur.  

Enerji tasarrufu sağlayan sistemler, kurutma makinesiyle birlikte çalışarak, tabak ve bardakların kısa zamanda temiz servis alanına çıkabilmesini sağlayacaktır. Kıbrıs mutfak ürünleri, ev yaşamında ve endüstriyel alanda kullanılabilecek araç ve gereçleri kullanım alanına sunacaktır.  

Kıbrıs Endüstriyel Dondurucu Depo  

Dondurucu depo, yiyecek ve içecek stoklamak için geniş açılı ve gömme şekilde dizayn edilmiştir. Genel olarak, et ve et ürünleri için kullanılan depolara oranlar daha stabil soğukluk sağlayacak seçenekler sunarak Kıbrıs mutfak ürünleri arasında tercih edilebilecek seçenekler sunar. Gömülü bir şekilde duvar içine monte edilerek, soğukluğun izolasyonuna imkan verirken aynı zamanda yer kaplamayarak endüstriyel mutfak alanında da geniş bir alan oluşturmaktadır.  

Dondurucu ve buz dolabı sistemleri özel tasarımlarla hazırlanarak, çalışma alanına konfor ve tazelik sağlayacak şekilde dizayn edilir. Yatay ve dikey modellerle birlikte, gömme modeller duvar içinde yer kaplamayacak ve yüksek performans sağlarken AA+ enerji seçenekleri sunacaktır.  

 Kıbrıs Mutfak Ürünleri Ankastre Modeller  

Domino ocak, davlumbaz ve fırın özel tasarımlarla sunulurken, ev yaşamında ve endüstriyel alanda özel kullanım alanlarına göre dizayn edilmiş modellere yer verilir. Aspratör, davlunmaz, endüstriyel havalandırma sistemleri ve fırınlar da gaz ve elektrik sistemleriyle çalışan modellere göre ayrılmaktadır. Pratik  ve güvenli kullanım sunularak, ısıtma ve soğutma sistemlerinde tasarruf, pratiklik ve çalışma alanında hız kazandıracak sistemlere yer verilir.  

Yorum yok
Yorum Yap

tr_TRTurkish