Öne Çıkan Ürünler

Kusursuz tasarımların kullanışlılık ile buluştuğu, dayanıklı ve estetik eşyalar için güvenilir adres.
Mağaza

Güncel Gelişmeler

Bizi Takip Edin

Aradığınız şeyi yazın:

Make your own custom-made popup window!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Kıbrıs Porland Porselen

Kıbrıs Porland Porselen

Kıbrıs Porland Porselen

Kıbrıs Porland Porselen  

20 yıldır mutfak alanına sanat değeri katan birçok ürüne yer vermiş % 100 yerli sermayedir. Kıbrıs Porland porselen, farklı tasarımlarıyla 20 yıllık tecrübenin de verdiği değerli ürünleri kullanıcılara sunar. 1992 yılında kurulmuş olan Türkiye’ye ait bir firma olarak, Kıbrıs’ta sevilen markaların öncülüğünü yapmış, gastronomi kesiminden ev yaşamına kadar birçok porselen çeşidi ortaya koymuştur.  

Kıbrıs Porland Tabak Tasarımlar  

Şık tabak tasarımlarıyla özel hissedilmesini sağlayacak, Kıbrıs Porland porselen 

Ürünleri renk ve kalite açısından ileri derecede göz zevkine hitap eder. İthalat ve ihracat alanında da büyük bir yere sahip olarak, mutfak sanatının göz alıcı estetiğini herkesle paylaşmaktadır. 20 yıldır yeni ve göz alıcı tasarımlarla yeni üretim alanları oluşturmaya başlamış olan porselen grubuyla, binlerce işçinin ve tasarımcının bir araya geldiği renkli bir çalışma alanın da sahiptir.  

Renkli tabak tasarımları  

·         Masa üstü hazırlık tasarımları  

·         Tuzluk, saklama kapları ve kavanoz tasarımları  

·         Tabak setleri  

·         Kase setleri 

·         Servis ve hazırlık malzemeleri  

·         Bar aksesuarları  

·         Bıçak ve tavalar  

Kıbrıs Porland Bar Aksesuarları  

Mutfağınızı süslerken şık ta estetik görünümü da kaliteye birlikte sunmakta olan Kıbrıs Porland porselen, sadece porselen ürünlerde değil, bıçak, kaşık, servis elemanları ve ürünleri açısından da oldukça zengindir. Kaliteli ürünlerle tasarımın son noktasına varan özel ürünler, Türkiye’de ve dünyada favori seçenekler arasında yer almıştır.  

Etnik görünümlerle, yeni tasarımları bir araya getirerek, yaratıcılığın da sunduğu özel görünümlerle herkesin mutfak barında görmek istediği nadide parçalar olmayı başarmıştır. Maşa, buz küreği, kokteyil karıştırıcı ve tirbüşon gibi basit mutfak gereçlerinin kullanımında estetik ve kolaylık sunarak, Porland markasının farkını ortaya koyar. Buz kovası ve bardak aksesuarlarıyla ilgi çeken özel tasarımlarla mutfağınızı süslerken işinizi kolaylaştıracaktır.  

Kıbrıs Porland Porselen Stoklama Ve Saklama Ürünleri  

Mutfağınıza detaylarla birlikte konforlu görünüm kazandıracak ürünler Kıbrıs Porland porselen farkıyla ilgi odağı olacaktır. Saklama ve stoklama malzemeleri, kuru gıdaları, buz dolabı ve fırın ürünlerini düzenlemenizi sağlarken özel seçeneklerle aksesuarların verdiği estetik görünümü de bir araya getirir. Yuvarlak ve kolay açılabilir saklama kabı kapaklarıyla birlikte, dikdörtgen, kare ve silindir seçenekler de sunarak, mutfağınıza zevk ve düzen getirecektir. Özel tasarımlarla, cam ve porselen ürünleri sizlere sunarken, göz kamaştırıcı ince detaylarla süslenmiştir. Şık ve modern tasarımlarla, mutfak aksesuarları, saklama ve servis elemanlarında herkesin beğeneceği modeller, Porland tasarımlarıyla birlikte sunulacaktır.  

Kıbrıs Porland Porselen Tencere Ve Tavalar  

Renk, boyut ve kullanım koşulları açısından yaşamınıza değer katacak pratik öneriler sunan Kıbrıs Porland porselen, ince detaylarla süslenmiştir. Şık tasarımlar, göz kamaştırıcı modeller ve mutfağınızda zevkle kullanacağınız tencere ve tavalar, dünya standartlarında sağlıklı koşullara yatkın şekilde sunulur. İthalat ve ihracat markası olarak, detayları bir araya getirmiş, özel tasarımlarla herkesin gönlünü fetih etmiştir.  

Şık, kullanışlı, çizilmez ve hafif tava modelleriyle birlikte, ızgara ve fırın gereçleri de bir araya gelerek, kolay ve konforlu kullanımla pratik mutfak seçeneklerini sunacaktır. Porland tava ve tencere modelleri renk ve özellikleriyle mutfağınıza yenilik katar.  

Kıbrıs Porland Porselen Tasarım Ürünler  

Tasarım ürünleriyle, mutfak ve ev dekorasyonunda sanatla bir araya gelen özel ürünleri sunar. Renk, çizim ve kullanım kolaylığı bakımından birçok ünlü markayla birlikte çalışarak, tüketicinin hızlı bir şekilde erişebileceği ulusal ve uluslararası satış politikalarına sahiptir. Özel üretimlerle, her yıl yeni seriler ve setler sunarak, mutluğunuza sanat ve estetik katmayı hedeflemiş, tedarik etme konusunda da pratik çözümler sunarak, evinize neşe getirmeye odaklanmıştır.  

Yorum yok
Yorum Yap

tr_TRTurkish