Öne Çıkan Ürünler

Kusursuz tasarımların kullanışlılık ile buluştuğu, dayanıklı ve estetik eşyalar için güvenilir adres.
Mağaza

Güncel Gelişmeler

Bizi Takip Edin

Aradığınız şeyi yazın:

Make your own custom-made popup window!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Kıbrıs Yemek Takımları

Kıbrıs Yemek Takımları

Kıbrıs Yemek Takımları

Kıbrıs Yemek Takımları

Sofra kurarken, birbirinden şık tabaklar ve çatalları uyumlu bir şekilde yerleştirmek sanat işidir. Sofra sanatı, her kültürün kendisine göre yer edindirdiği bir gelenektir. Burada şıklığı ve zarafeti ön planda tutarak, oldukça dikkat çekici sofralar hazırlanmaktadır. Ancak Kıbrıs yemek takımları ile birlikte tasarım harikası ürünleri ortaya çıkardığınız takdirde, gösterişli bir sofra hazırlanmış olur.

Çiçek Desenleriyle  Detaylandırılmış Yemek Takımı

Bembeyaz masa örtüsü üzerine, çiçek motifleri ile tamamlanmış bir yemek takımı eklenildiği takdirde ortaya oldukça hoş bir görüntü çıkacaktır. Sofra kurmak yalnızca tabak ve çatalın yerleştirilmesiyle değil tabak, çatal, bıçak gibi çeşitli yemek parçalarının bir araya gelmesiyle, sanat oluşturmak anlamına gelmektedir. Bu sebeple özellikle sofrasında gösteriş sevenler için bu durum daha ön planda olur. Çiçek desenleriyle detaylandırılmış Kıbrıs yemek takımları, özellikle renklilik sevenlerin daha çok ilgisinde olmaktadır. Parlak bir şekilde yer edilen çatal, kaşık, bıçak yanında şirin bir görünümüyle yer bulan tabaklar, sofranıza renk katar. Bununla birlikte çeşitli mumlarla da desteklediğiniz takdirde, keyifli akşam yemekleri  geçirebilirsiniz.

Kavisli Yemek Takımı

Kıbrıs yemek takımları içerisinde kavisli parçalarda yer almaktadır. Sade ve klasik yemek takımından uzak bir şekilde şekillendirilmiş takımlar, sofraya ahenk katmaktadır. Yalnızca tek bir şekil ile değil hafif köşelerinden eğimli olması, tabakların görünüm olarak da görüntüsünü değiştirir. Bununla birlikte içeriğinde bulundurduğu desenlerde, kavisle birlikte bir bütünlük oluşturmaktadır. Yemek takımında düz bilinen detaylardan uzak, farklılık arayanlar için tercih edilebilir. Yalnızca yuvarlak kavis değil köşeli kavisler, eğimli kavisler ya da bunun gibi birbirinden farklı herhangi bir kavis şekliyle oluşturulmuş detayları, yemek takımınız için tercih edebilirsiniz.

Şıklığı İle Göz Dolduran Yemek Takımları

Ev içerisinde şık detaylara önem verenler için yemek takımları da burada ön planda olmaktadır. Bilinen klasik yemek takımlarından uzak, oldukça şık ve gösterişli Kıbrıs yemek takımları kişilerin kendisini yansıtmaları için tercih edilmektedir. Çatal, bıçak, kaşık, yağdanlık, tuzluk, çorba kasesi, tabak gibi birçok detaydan oluşan takımlar, tamamen göz dolduran bir tasarım ile oluşturulmuştur. Her detayında farklı bir incelik ile yer alması, özellikle şıklığı sevenler için daha dikkat çekici bir durumdadır. Hafif eğimli kavisler ve içeriğinde bulunan desenleriyle yer edinen yemek takımını, muhteşem davetlerinizde misafirleriniz için tercih edebilirsiniz.

Bembeyaz Yemek Takımları

Oldukça sade ve klasik olanlar için bembeyaz Kıbrıs yemek takımları tercih edilen bir üründür. Evinde çok fazla eşya sevmeyen ya da belli başlı ürünleri sade bir şekilde kullanan kişiler, genel olarak yemek takımlarında da bu durumu tercih etmektedir. Bembeyaz yemek takımı, sofrada saflığı temsil eder. Bu sebeple beyaz bir masa örtüsü üzerine sıralanmış bembeyaz yemek parçaları, görünüm olarak da kişiyi kendisine hayran eder. Masa üzerine attığınız minik çiçek detayları da, bu bembeyaz görüntü içerisinde hafif renklendirilme sağlayabilir. Muhteşem akşam davetlerinizde ya da özel günlerde tercih edebileceğiniz bir yemek takımıdır.

Kare Yemek Takımı

Kare yemek takımı, çoğunluğun tercihinde olan bir üründür. Genel olarak kullanım da pratiktir. Sofranızda oldukça şık bir görüntüyle de yer alır. Her detayında ayrı bir incelik bulunduran yemek takımları, özellikle sofrasında özenliyi tercih edenler için dikkat çekmektedir. Sofra kurarken  kendi tarzını yansıtmak isteyenler için kare yemek takımları, oldukça doğru bir tercih olarak yer alır. Hem klasik hem de şık bir tarz olarak kullanabilirsiniz. Tercihan günlük yaşantınızda tercihen de özel davetlerinizde çıkarabileceğiniz bu yemek takımı, aynı zamanda oldukça kullanışlıdır. 

Yorum yok
Yorum Yap

tr_TRTurkish